iStock_000021336619Mediumslide

 

Nasza usługa kopii bezpieczeństwa online powstała, abyś w dzisiejszych, cyfrowych czasach miał swoje dane pod ręką zarówno na komputerze w biurze, jak i na smartphonie podczas spotkań z klientami czy też na komputerze domowym.

Dzięki kontom backupowym dostępnym w naszej ofercie możesz bezpiecznie przechowywać oraz modyfikować w sieci pliki tekstowe, zdjęcia, pliki wideo i wszystkie inne, ważne dla Ciebie dane. Usługa pozwala na pobieranie i zapisywanie danych na koncie backupowym z dowolnego urządzenia z dostępem do sieci internet. Działa zarówno na systemie Windows, Linux oraz OS X jak i na oprogramowaniu mobilnym: Android, iOS i Windows Phone.

Internetowa kopia bezpieczeństwa chroni twoje dane przed awarią nośników danych czy też wirusem mogącym uszkodzić twój komputer. Dodatkowo dane przechowywane na internetowym koncie backupowym zabezpieczone są kluczem bezpieczeństwa i przechowywane na najnowszych i najbardziej wydajnych serwerach dedykowanych w polskiej serwerowni, monitorowanej i administrowanej całą dobę, 7 dni w tygodniu – daje Ci to gwarancję dostępności do twoich danych na poziomie 99,9% w skali roku!

Jeśli masz jeszcze wątpliwości dotyczące naszej oferty zadzwoń lub napisz do nas – odpowiemy na twoje pytania, a nasz zespół obsługi klienta doradzi Ci, który pakiet w pełni spełni twoje oczekiwania.